Njoftim pdf Shtyp Email
Gjuhe Letersi
Shkruar nga Administrator   
E martë, 11 Tetor 2016 12:57
Të nderuar pjesëmarrës të Konferencës "Studime letrare në proces: teza, projekte, ide dhe rezultate", II, ju njoftojmë se duhet të dërgoni brenda muajit tetor kumtesat e mbajtura në këtë konferencë. Adresa e e-mail-it është: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript per ta pare. .
Për çdo paqartësi na kontaktoni po në këtë adresë.
Modifikimi i fundit E martë, 11 Tetor 2016 13:00
 

Kush është online?

Kemi 35 vizitorë online